­­­شرایط و مقررات سایت کَدافزار

 

کَدافزار جهت ارائه خدماتی مشخص به مدرسین و دانشجویان در محیطی پرنشاط و پرمحتوا و با احترام گذاشتن به حقوق همدیگر جهت بالابردن سطح علمی و مهارتی ایجاد گردیده و سعی مینماییم تا حد امکان، رضایت همگان را فراهم آوریم. مشتری مداری از اولویت های کَدافزار می‌­باشد. انتظار داریم کاربران نیز به سایت و به دیگران احترام بگذارند.

ثبت نام در سایت کَدافزار به معنی قبول تمام قوانین کدافزار می باشد(لطفا تا انتها مطالعه فرمایید )

قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت­‌های تخلف مربوطه به عهده شما می‌باشد و سايت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی‌گردد.

 

فهرست:

 • تعاریف 
 • طرفین توافق نامه
 • موضوع توافق نامه
 • مدت اعتبار توافق نامه
 • شرایط عضویت کاربر
 • تعیین نام کاربری و رمز عبور
 • اطلاعات مورد نیاز جهت عضویت
 • امنیت اطلاعات كاربران
 • ارتباط میان کاربران و سایت
 • شرح خدمات و کالا  و مسئولیت ها
 •  روش ارسال / دانلود / فعالسازی کالا
 •  روش پرداخت
 •  حل اختلافات
 • حقوق و مالکیت سایت
 • قانون حاکم
 • عدم اسقاط حق
 •  اصلاح توافق نامه
 •  شرایط فورس ماژور
 • کوکی‌ها
 • چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

 

تعاریف :

مدرس : افرادی که در سایت ایجاد محتوای آموزشی میکنند (شامل فیلم ،پکیج ، عکس ، متن و فایل های سه بعدی و . . .) و میتوانند با توجه به توانایی هایشان کلاس حضوری و یا آنلاین (وبینار) برگزار کنند.

دانشجو : تمام افرادی که در سایت ثبت نام اولیه کرده و از آموزش ها استفاده میکنند .

کاربر : به همه گروه های بالا اصطلاحا کاربر اطلاق می شود.

همگی دارای پروفایل بوده و در سایت معرفی می شوند. ارتباط با آنها طبق ضوابط برای کلیه کاربران امکان پذیر است.

 

طرفین توافق نامه

این توافق نامه فی ما بین شرکت مهندسی کیان کَدافزار ثبت شده به شماره 491210 به نشانی تهران، اتوبان تهران کرج – شهرک دانشگاه صنعتی شریف – بلوار اردستانی – شهرک نگین غرب – بلوار تلاش – ساختمان دانش – بلوک B12 – طبقه 3 – واحد 31 از یک طرف و کاربران سایت اعم از دانشجویان ، کاربران و شاغلین جویای مهارت ( که از پس دانشجو نامیده می شوند) و مدرسین کَدافزار از طرف دیگر در جهت تسهیل آموزش مجازی و یاحضوری و افزایش امنیت در فضای اینترنتی منعقد می‏گردد. شرکت مهندسی کیان کَدافزار از این پس در این توافق نامه کَدافزار یا سایت نامیده می شود و کلیه حقوق مادی و معنوی آن در اختیار این شرکت قرار دارد.

 

موضوع توافق نامه

‏‎موضوع قرارداد عبارت است از ایجاد و ارائه شبکه ‏ای مطمئن که در آن کاربران اینترنت، اعم از دانشجویان و مدرسین، با استفاده از تسهیلات سایت اقدام به اخذ و یا ارائه خدمات آموزشی اینترنتی می نمایند. دانشجویان بصورت اینترنتی می‏توانند در هر جای دنیا خدمات مورد نظر خود را با استفاده از سایت https://www.CADafzar.ir درخواست و استفاده کنند.

 

مدت اعتبار توافق نامه

این توافق نامه از هنگامی که دانشجو و مدرس با آن موافقت می نماید مادام العمر معتبر خواهد بود. مگر تا زمانی که به یکی از دلایل قراردادی یا قانونی فسخ شود.

 

شرایط عضویت کاربر

کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید.

کاربر موظف است در قسمت پروفایل خود نام ، نام خانوادگی ، شماره همراه و آدرس ایمیل خود را جهت ارائه پشتیبانی در اختیار کَدافزار قرار دهد.

هر شخص حقیقی می‌تواند به عضویت کَدافزار درآمده و از خدمات آن در مقام دانشجو یا مدرس استفاده نمایند.
کاربر متعهد می­شود تمام مطالبی را که از سایت کَدافزار خریداری می­کند به غیر واگذار نمی­کند و از در اختیار گذاشتن کل و یا جز اطلاعات به غیر و یا تکثیر و کپی و یا انتشار آن خودداری می­کند. در صورتی که کَدافزار متوجه شود چنین موردی نقص شده است طبق قوانین با خاطی برخورد و ضرر و زیان برآورد شده را مطالبه خواهد کرد و خاطی حق هیچگونه اعتراضی ندارد و باید ضرر و زیان برآورد شده را بصورت کامل و سریع جبران کند.

 

تعیین نام کاربری و رمز عبور

عضویت در کَدافزار رایگان است .جهت استفاده از خدمات سایت، کاربر میبایست هنگام ثبت نام ، نام کاربری ( که همان ایمیل کاربر است) و رمز عبور برای خود تعیین نماید.( رمز عبور می تواند متفاوت از رمز ایمیل باشد) با انتخاب نام کاربری و رمز عبور و تایید آن توسط کاربر، کاربر به عضویت سایت درآمده و مسئولیت کلیه امور انجام شده توسط وی در سایت ، بعهده ایشان خواهد بود در غیر این صورت مجاز به استفاده از خدمات کَدافزار نبوده و هرگونه دسترسی یا استفاده ، به معنای تجاوز به حقوق کَدافزار بوده که قابلیت پیگرد قانونی خواهد داشت.

کَدافزار از اعضاء خود میخواهد، حتما شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس کَدافزار دات آی آر (CADafzar.ir) میباشد، وارد نمایند. بدیهی است در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس­هایی بجز آدرسCADafzar.ir مسئولیت و عواقب از دست رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات با کاربر مورد نظر میباشد.

کاربر متعهد می­شود تا رمز عبور مناسبی برای حساب کاربری خود تعیین نموده و به منظور حصول امنیت در دسترسی به حساب کاربری خود، شخصا مسئولیت حفظ و نگهداری آن را به عهده گیرد. در صورت عدم تعهد، سایت در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت. درصورت نیاز به رمز عبور جدید، کاربر موظف می باشد تا همه معیارها و فرایندهای حفاظتی کَدافزار را برای احراز هویت طی نموده و در صورتیکه نتواند هویت خود را اثبات نماید سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد تا از دسترسی جزیی و یا کلی کاربر مربوطه ، جلوگیری نماید. در هنگام انتخاب نام کاربری نباید از ایمیل غیر از شخص کاربر استفاده شود. با انتخاب هر گونه نام کاربری غیر مجاز، سایت مجاز خواهد بود تا نسبت به ابطال آن اقدام نموده و کاربر حق هیچگونه اعتراض نخواهد داشت.

تبصره – کاربر حق فروش، انتقال و استفاده از نام کاربری خود و دیگران را نداشته و در صورت اثبات این موضوع ، سایت بدون اجازه کاربر حق ابطال آنرا خواهد داشت.

تبصره – سایت کَدافزار مجاز است به صورت مستقیم یا غیرمستقیم اطلاعاتی را که برای تأیید هویت كاربر ضروری بوده کسب نماید. پرسش از خود كاربر برای دریافت اطلاعات تکمیلی ، درخواست تأیید پست الکترونیکی ، استعلام و تحقیق در مورد صحت اطلاعات مرتبط با کارت‌ ملّی یا مدارک معرفی‌شده ، برخی از مصادیق این امر تلقی می‌شوند.

 

اطلاعات مورد نیاز جهت عضویت

هنگامی که شما برای استفاده از خدمات سایت، ثبت نام می نمایید فقط نیاز به ایمیل و انتخاب یک کلمه عبور است و به مرور، اطلاعات تماس شامل نام، نشانی و شماره تلفن ، آدرس پست الکترونیکی ، آدرس محل سکونت، سطح تحصیلات و . . . در پروفایل کاربر اضافه می گردد تا زمانی که شما مشتری ما باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می شوند.

تبصره – کاربران کَدافزار میبایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را از طریق پروفایل به اطلاع سایت برسانند.

تبصره – کَدافزار اطلاعات دریافت شده از اعضا خود را فقط در امور مرتبط به سایت استفاده نموده و به هیچ وجه در اختیار سایرین غیر مرتبط قرار نخواهد داد. همچنین در صورت نیاز به انجام مقاصد خاص با کسب اجازه از کاربر نسبت به بهره برداری از این اطلاعات، اقدام خواهد نمود .

 

امنیت اطلاعات كاربران

حفاظت از اطلاعات شخصی كاربران برای سایت کَدافزار بسیار حائز اهمیت می­باشد و این اطمینان به کاربران داده می شود که اطلاعات در اختیار غیر قرار داده نخواهد شد.

 

ارتباط میان کاربران و سایت

ارتباط با کلیه بخشهای سایت از طریق “تماس با ما ” و یا شماره­ هایی که در سایت قرار داده شده برقرار می‌گردد. ضمنا در مواقع ضروری، کَدافزار از طریق شماره تلفن هر كاربر با وی ارتباط برقرار می­نماید.

تبصره – بر اساس این توافق نامه كاربر قبول می نماید کلیه اخطارها، تذکرات و مکاتبات مربوطه، مندرج در سایت و یا ارسال شده به نشانی پست الکترونیک و یا نشانی پستی درج‌شده هنگام تکمیل درخواست عضویت، به رویت وی می‏رسد. در این صورت 24 ساعت پس از درج اخطار بر روی سایت یا ارسال آن به نشانی پست الکترونیک وی، اخطار، ابلاغ شده تلقی گردیده و در صورت ارسال از طریق پست، اخطار مذکور پس از گذشت سه (۳) روز کاری ابلاغ شده تلقی می‌گردد. اگر كاربر پس از گذشت این مدت از ادامه‌ ارتباط الکترونیکی با کَدافزار منصرف گردد، سایت مجاز خواهد بود که کلیه حقوق کاربری وی را محدود و یا معلق نماید.

تبصره – اگر علیرغم تلاش شبانه روزی کَدافزار و پرسنل آن در جهت فعال بودن سایت، در بعضی از موارد به دلایل غیر ارادی و یا فورس ماژور و یا مشکل فنی و نرم افزاری ، دسترسی 24 ساعته کاربر به سایت مقدور نباشد، با پذیرش این توافقنامه کاربر حق هیچگونه اعتراض و اقامه دعوی در خصوص قطع تماس احتمالی و همچنین زیانها و خسارات احتمالی وارده ناشی از موارد مذکور را نداشته و این حق را از خود سلب می­نماید.

تبصره – طبق این توافق نامه کَدافزار مجاز است تمامی پیام­های کاربران را کنترل کند و پیام­هایی که شامل هرگونه اطلاعات تماس، لینک سایر وب سایتها، توهین و تمسخر باشد را حذف و یا ویرایش می­نماید.

تبصره – چنانچه علیرغم تلاش پرسنل کَدافزار جهت کنترل پیامها، هرگونه پیام شامل توهین، تمسخر و اطلاعات تماس، توسط کاربر دیگری دریافت شود، سایت کَدافزار هیچ گونه مسئولیتی در قبال پیام ارسال شده و یا دریافت شده ندارد.

 

شرح خدمات و کالا  و مسئولیت ها

سایت کَدافزار مسئولیت همه محتوا ها ، محصولات و فایل­های قرار داده شده را به ارائه دهنده آن محول کرده و مسئولیت کامل آن از نظر محتوا ، کیفیت، هزینه و …بر عهده وی می­باشد . درصورت مشاهده یا گزارش هر گونه تخلفی از سوی ارائه دهنده محتوا بدون اطلاع قبلی کلیه امکانات کاربر مسدود می­گردد.

محتوای ارائه شده از طرف مدرسین، بعد از تایید کدافزار ، روی سایت قرار خواهد گرفت و هرگاه کدافزار متوجه شود که محتوای مذکور  متعلق به فرد ارائه کننده نمیباشد  و فرد یا افرادی مدعی آن شوند ، مسئولیت کامل آن به عهده ارائه کننده محصول می باشد . و بودن /نبودن محصول  در سایت و یا ادامه همکاری/قطع همکاری منوط به نظر و تصمیم  کدافزار می باشد .ارائه کننده محصول ملزم است از خود رفع ابهام کرده و در صورت نیاز موظف است ضرر و زیان کدافزار و صاحب اثر را بپردازد.

  مدرسین و کاربران ویژه، نسبت به محتوای  ارائه شده خود روی سایت به کاربران دیگر و کدافزار تعهد دارند .  به این معنی که  باید قبل از قرار گیری محتوای خود روی سایت ، تصمیم گیری نهایی خود را مربوط به دسته بندی، هزینه  و … اخذ کرده و پس از قرار گیری محتوای خود روی سایت ، دیگر امکان تغییر  توسط ایشان نیست مگر با رضایت کدافزار.

پس از تایید نهایی محتوا و قرار گیری آن روی سایت، مسئولیت تغییر سیاست های مربوط به فروش، رایگان یاغیر رایگان بودن  آن، تغییر دسته بندی ، تغییر در عنوان ، توضیحات ، یکپارچه سازی  (هر آنچه مربوط به مدیریت سایت و فروش میشود)  به عهده کدافزار می باشد و مدرسین میتوانند پیشنهاد داده اما در نهایت در این زمینه حق کدافزار محفوظ است.

اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت­های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سايت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به سايت شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد مدیریت سایت می باشد.

برای عرضه محتوای آموزشی می­توانید از متن، عکس، فایل­های سه بعدی و فیلم آموزشی در گروه­ های مناسب استفاده کرده و مسئولیت استفاده از هر نوع ابزار فوق که مغایر با شئونات مذهبی، اجتماعی ،سیاسی و فرهنگی کشور باشد منحصرا متوجه کاربر خواهد بود. عرضه کننده محتوای آموزشی می بایست ضمن تشریح کامل ، این اطمینان را به سایت میدهد که حق معنوی اثر ( کپی رایت) را رعایت نموده است.

تبصره – سایت توضیحات محصولات بر اساس آنچه بوجود آورنده محصولات ارائه نموده در اختیار کاربران قرار می دهد و علی رغم کنترل صحت آنها، ممکن است مغایرتی دیده نشود در این صورت با دریافت گزارش مغایرت پی گیری انجام خواهد شد.

 

روش ارسال / دانلود / فعالسازی کالا

کلیه محصولات فروشی به صورت مجازی ارائه شده اند و پس از خرید توسط کاربر، از قسمت “حساب کاربری من” قابل دستیابی هستند. 

توجه: ارسال محصولات آموزشی به صورت فیزیکی و یا در اختیار گذاشتن لینک دانلود امکان پذیر نمی باشد.

پشتیبانی فعالسازی و استفاده از محصولات “شش ماه تا یک سال” بعد از تاریخ خرید می باشد و پس از آن، کدافزار مسئولیتی در قبال فعالسازی و یا دسترسی به لینک ها نخواهد داشت (ممکن است این لینک ها تا مدتها باقی بماند ولی تضمین صد در صد وجود ندارد.) پس بهتر است به محض خرید نسبت به فعالسازی محصولات خریداری شده خود اقدام فرمایید.

 

محصولات دارای قفل می باشند و قابلیت نصب بر روی یک سیستم را خواهند داشت.

جهت فعالسازی لایسنس و همچنین مشاهده آموزش “برای بار اول نیاز” به اتصال به اینترنت میباشد. جهت مشاهده آموزش ها نیز نیاز به نصب برنامه “اسپات پلیر” می باشد که لینک دانلود نرم افزار به محض خرید در فاکتور و همچنین در قسمت “لایسنس های من” در پنل “حساب کاربری من” در دسترس قرار میگردد.

در صورتیکه هر کاربر نیاز به فعالسازی فایل قفل گذاری شده بر روی سیستم دیگری (سیستمی که خود کاربر صاحب آن باشد) داشته باشد، به ازای هر سیستم، 50 هزار تومان “هزینه لایسنس مجدد” دریافت و لایسنس جدید در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت .

در صورتیکه چند کاربر قصد دریافت آموزشی مشابه را به صورت “گروهی” داشته باشند با توجه به تعداد نفرات تخفیفی برای این کاربران درنظر گرفته خواهد شد . جهت اطلاع از این موضوع با شماره 09120713118 تماس حاصل فرمایید .

 

در صورت ارائه مواردی به صورت فیزیکی از طرف کَدافزار، ارسال توسط پست جمهوری اسلامی صورت می گیرد. هماهنگی های لازم قبل از ارسال با شخص دریافت کننده انجام خواهد شد. مسئولیت تحویل سالم و به موقع کالای فیزیکی برعهده حامل می باشد.

در صورتیکه موارد ارسال شده با موارد درخواستی کاربر مغایرت داشته باشد، شخص دریافت کننده حداکثر 24 ساعت جهت اطلاع دادن به کَدافزار و عودت آن فرصت دارد. در صورتی که مغایرت متوجه کَدافزار باشد هزینه ها عودت و ارسال مجدد در زمان مذکور نیز بر عهده کَدافزار خواهد بود.

 

روش پرداخت

کاربران می­توانند با استفاده از کلیه کارت­های عضو شتاب نسبت به خرید محصولات مورد نیاز خود اقدام نمایند. امکان واریز وجه به صورت آنلاین و همچنین کارت به کارت در سبد خرید فعال می باشد.


پس از واریز وجه توسط کاربران، قسمت حسابداری سایت از وصول پرداختی شما در حساب بانک اطمینان حاصل نموده و چنانچه پول از حساب شما کسر گردیده، ولی به حساب سایت واریز نشده باشد، خریدار پس از اطلاع از این موضوع تا 48 ساعت صبر نموده و اگر طی این مدت وجه واریزی از سوی بانک مسترد نگردید، آنگاه با پشتیبانی بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس گرفته و نسبت به رفع مغایرت اقدام نماید.

 

حل اختلافات

کاربران در صورت داشتن شکایت، اختلاف و یا مواجه با بروز مشکلات در امر خرید می­بایست با مراجعه به بخش “تماس با ما” که دسترسی به آن از طریق صفحه “کَدافزار من” میسر شده، مورد حمایت کَدافزار قرار گیرند.

 

حقوق و مالکیت سایت

دامنه «CADafzar.ir»، نام «کَدافزار»، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت، متعلق به کَدافزار بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه ‏ها، فرم‏ها، درخواست‏ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها در مالکیت انحصاری کَدافزار بوده و بدون کسب اجازه کتبی کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیه حقوق سایت کَدافزار و مندرجات آن منحصرا متعلق به کَدافزار و شرکت مهندسی کیان کَدافزار خواهد بود.

 

قانون حاکم

قانون حاکم بر این توافق نامه کلیه‏ ی قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می‏باشد.

 

عدم اسقاط حق

عدم تعقیب یا چشم‌پوشی سایت از نقض برخی تعهدات توسط کاربران به معنای اسقاط حق رسیدگی و تعقیب این تخلفات نیست و در آینده می‌توان این تخلفات را تحت تعقیب قانونی قرار داد. بنابراین، طرح ادّعای مرور زمان از سوی كاربر به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود.

 

اصلاح توافق نامه

امکان بازنگری و یا اصلاح کلی و یا جزیی این توافق نامه در طی زمان وجود داشته و در صورت انجام این امر نسخه ­ی بازنگری شده بر روی سایت قرار گرفته و از زمان درج نسبت به همه ‏ی كاربران عضو موثر خواهد بود.

 

شرایط فورس ماژور

عمل به مفاد این توافق نامه در شرایط خارج از اراده از قبیل قطعی سیستم اینترنت و… و فورس ماژور شامل سیل، زلزله، صاعقه ، آتش سوزی و غیره مستثنی خواهد بود.

 

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.